Kobyłka

27.96°C
słońce za chmurami
wtorek
13.83°C / 25.13°C
środa
14°C / 21.88°C
czwartek
14.03°C / 24.06°C
piątek
13.47°C / 18.91°C
sobota
12.68°C / 17.87°C
niedziela
11.69°C / 24.79°C

Nocna Liga Halowa

Nocna Liga Halowa …po raz kolejny udowodniła, że należy jej się miano największej i najbardziej prestiżowej ligi w naszym powiecie.

 

Zakończyła się organizowana przez  Kobyłkowskie  Stowarzyszenie „Nie Daj Się Nudzie” V  edycja Nocnej Ligi Halowej SKOK  Wołomin, która była rozgrywana na hali sportowo- widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, przy ul. Łukasińskiego 1/3. Po raz kolejny patronat honorowy nad rozgrywkami objął Starosta Wołomiński  pan Piotr Uściński. Obok Starostwa przedsięwzięcie to poparł pan Ludwik Rakowski  Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz pan Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego.

2

1

 

 

Mistrzem Nocnej Ligi została  drużyna  „PUB OFFSIDE”, srebro dla „SZÓSTKI „ brąz dla „SAMI SWOI !” .Liga cieszyła się ogromnym zainteresowaniem  i  po raz kolejny udowodniła, że należy jej się miano największej i najbardziej prestiżowej ligi w naszym powiecie. Duże uznanie należy się koordynatorom rozgrywek Pawłowi Stańczukowi,  Robertowi  Biskupskiemu  i  Łukaszowi Mrozowi. 24 zespoły, ponad 350 uczestników i ponad 600 000 wejść na oficjalną stronę ligi są dowodem na to, że rozgrywki te są doskonałym przedsięwzięciem i sposobem na spędzanie wolnego czasu podczas zimowych wieczorów. Liga wystartowała 28 listopada 2011 roku, natomiast jej finał odbył się 14 marca o godzinie 20.30. Uroczyste zakończenie przyciągnęło na halę wielu sympatyków Nocnych rozgrywek, a organizatorzy zadbali o to, aby nikt z przybyłych gości nie narzekał na brak atrakcji. Po wręczeniu nagród mieliśmy okazję podziwiać popis Pawła Skóry mistrza świata w football Freestyle. Paweł przyjechał do Zielonki z Wrocławia i podczas tego wieczora zafundował nam niesamowite show, czym wprawił w zachwyt zgromadzona publikę. Oprócz występu Pawła Skóry, tradycyjnie mogliśmy oglądać mecz gwiazd, w którym zmierzyła się reprezentacja I i II ligi. Ubrani w seledynowe oraz żółte koszulki SKOK Wołomin piłkarze obu zespołów stoczyli bardzo wyrównany pojedynek i tak jak to miało miejsce przed rokiem, również i tym razem lepsi okazali się drugoligowcy, którzy pokonali  I ligę po serii rzutów karnych. W trakcie rozegrany został również konkurs rzutów karnych, w którym udział wzięły kobiety zgłoszone  z widowni. W bramce stanął kangur  SKOK , a widowisko te sprawiło sporo radości Zielonkowskiej publiczności. Na zakończenie  Prezes  „ Nie daj się nudzie” Andrzej Zbyszyński   i główny koordynator  ligi  Paweł Stańczuk  serdecznie podziękowali  patronom, sponsorom , trenerom, zawodnikom i  wszystkim związanym w jakikolwiek sposób z rozgrywkami  oraz zaprosili do udziału w następnej edycji, która odbędzie się już w kolejnym roku.

S.W.A.S.