Kobyłka

27.96°C
słońce za chmurami
wtorek
13.83°C / 25.13°C
środa
14°C / 21.88°C
czwartek
14.03°C / 24.06°C
piątek
13.47°C / 18.91°C
sobota
12.68°C / 17.87°C
niedziela
11.69°C / 24.79°C

MÓJ PIERWSZY TANECZNY KROK - Fotorelacja

„MÓJ PIERWSZY TANECZNY KROK”….

Wieloletnia współpraca Studia Tańca Anny Głogowskiej oraz kobyłkowskiego  Stowarzyszenia „Nie Daj się Nudzie” sprawiła, że już po raz trzeci mógł się odbyć Powiatowy  Dziecięcy Turniej Tańca „Mój pierwszy krok taneczny”. Impreza miała miejsce  8 lutego w Sali Cechu Rzemiosł w Wołominie i zgromadziła około setki najmłodszych adeptów sztuki tańca towarzyskiego i nowoczesnego, którzy przed liczną widownią, we wspaniałej  atmosferze  pochwalili się swoimi  umiejętnościami.  Tancerze rywalizowali  w pięciu kategoriach wiekowych, w solówkach i duetach Turniej z właściwym sobie wdziękiem i profesjonalizmem poprowadziła sama Ania Głogowska, o oprawę muzyczną zadbał prezes Stowarzyszenia „Nie Daj się Nudzie” Andrzej Zbyszyński, a niełatwe zadanie sędziowania przypadło sędzi skrutiner Annie Grzmiączce  wspomaganej przez Urszulę Bogucką, Martę  Saks, Igę Sadzińską .

 

 

Prawdziwą frajdę dzieciakom sprawiły nie tylko miejsca na podium, ale także puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Wołomina p. Ryszarda Madziara, który objął patronat  nad turniejem. Żeby przywrócić zawodnikom nadwątlone tańcem siły, firma Inter  Europol Piekarnia Szwajcarska ufundowała dla wszystkich pyszne rogaliki i piernikowe gwiazdeczki, zaś Starostwo Powiatowe obdarowało cukierkami i lizakami. Wsparcie finansowe zapewniło również Kobyłkowskie Koło Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, której przedstawiciel Hubert Gniadowicz  był  obecny na turnieju i nie tylko mocno trzymał kciuki za wszystkich  uczestników, ale też wspólnie z Burmistrzem Wołomina dekorował zwycięzców.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować  zarządowi  Powiatowego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości za użyczenie pięknej, doskonale przystosowanej do organizacji imprez sali; Gminie Wołomin, Starostwu Powiatowemu, firmie Inter Europol Piekarnia Szwajcarska oraz Kobyłkowskiemu Kołu Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej za wsparcie finansowe oraz gazecie „Życie Powiatu na Mazowszu” za patronat medialny. Dla dzieci jest to niezwykłe przeżycie, zachęcenie do rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a bez Państwa życzliwości taka piękna forma podsumowania ich ciężkiej pracy nie byłaby możliwa.

Relację możemy również obejrzeć na www.zyciepw.pl

Już teraz  dzieci i organizatorzy zapraszają na IV letnią edycję Dziecięcego Turnieju Tańca w czerwcu.